Firmamız 1992 yılından bu yana kuyumculuk sektöründe hizmet vermektedir. Orta Anadolu Makine ve Aksamları İhracatçıları Birliği, KOSGEBve İTO üyesidir. ISO 9001:2000 belgesine sahip firmamız üretimini yaptığı makinalarda Türk ve uluslararası standartlara uygun kalite belgesi CE normalarında ürünleriyle, satış öncesi ve sonrası teknik destekle müşteri memnuniyetini ana hedef olarak temel almıştır.

Türkiye’de ve yurt dışında birçok projede anahtar teslim fabrika, kuyumcu atölyeleri kurmakta, üretim aşamasında teknik destek, danışmanlık ve sarf malzemeleri temini gibi hizmetler vermekteyiz.

Firmamıza mal ve hizmet veren, kalite bilincine sahip tedarikçilerle ve temsilcisi olduğumuz markalarla verimliliği, kaliteyi, insan sağlığını esas almakta, kullanım sonrası teknik destek vererek sektörümüzde Türk malı makinalarla üretim yapılmasını amaç edinmekteyiz. Her sene artan ihracat hacmimiz ile ülkemize hizmeti bir görev olarak yerine getirmekteyiz. Yurt içi ve yurt dışında vermiş olduğumuz bayilikler ile servisi yerinde sağlamaktayız.

Gelecekte ürettiğimiz kuyumcu makine ve ekipmanlarının evrensel teknoloji normlarında olabilmesi için gerekli olan AR-GE çalışmalarını KOBİ statüsünde üniversitelerin desteği ile daha planlı ve alt yapısı oluşmuş bir ortamda hazırlayacağız.